KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752094
nr 1475 2094
Anna-Stina Nilstoft
(1928-2017), Sverige
Oljemålning, Anna-Stina Nilstoft (1928-2017). Signerad. Olja på duk, 80x115 cm, yttermått inklusive ram: 88x125 cm
Anna-Stina Nilstoft, svensk bildkonstnär född 1928, död 2017.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:32:23
500 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anna-Stina Nilstoft
Läs mer om Anna-Stina Nilstoft